U NÁS VŽDY LEVNĚJI........
Všeobecné obchodní podmínky:
  
 
Základní ustanovení:
  
  
Tyto Všeobecné obchodní podmínky, upravují vztahy mezi kupujícím a prodávajícím v oblasti prodeje zboží výpočetní techniky mezi firmou www.sestavypc.cz   zastoupenou Josefem Lounkem  (dále jen "prodávající") a jejími obchodními partnery (dále jen "kupující").
  
  
Prodávající:
Firma
sestavypc.cz , zastoupená Josefem Lounkem , se sídlem Třebechovická 826 500 03, Hradec Králové , ŽL vydal Magistrát města Hradec Králové Č.j. OŽ/10376/2008/Zaj/13728/2 firma zabývající se především prodejem výpočetní techniky,
 
s adresou provozovny:
www.sestavypc.cz
Josef Lounek

SESTAVYPC.CZ
Třebechovická 826

500 03, Hradec Králové

 

 

  
  
Kupující:
Koncový uživatel - při zahájení obchodních vztahů předává prodávajícímu pouze své kontaktní údaje, nutné pro bezproblémové vyřízení objednávky, popřípadě údaje, které chce mít uvedeny v nákupních dokladech.
  
Právní vztahy prodávajícího s koncovým uživatelem výslovně neupravené těmito VOP se řídí příslušnými ustanoveními zák. č. 40/1964 Sb., Občanský zákoník, jakož i předpisy souvisejícími.
  
Prodejce výpočetní techniky - při zahájení obchodních vztahů předkládá prodávajícímu doklady o svém podnikatelském oprávnění a o své právní subjektivitě (výpis z obchodního rejstříku, kopii živnostenského listu, Registraci k dani DPH) a je povinen tyto údaje průběžně aktualizovat.
Právní vztahy prodávajícího s prodejcem výslovně neupravené těmito VOP ani smlouvou mezi prodávajícím a kupujícím se řídí příslušnými ustanoveními zák. č. 513/1991 Sb., Obchodní zákoník, v platném znění, jakož i předpisy souvisejícími.
Individuální smlouva s kupujícím je nadřazena obchodním podmínkám.
  
  
  
Kupujícímu se doporučuje seznámit se s Reklamačním řádem a Všeobecnými obchodními podmínkami ještě před objednáním zboží. Nákupem zboží potvrzuje souhlas s jejich zněním.
  
  
Kupující si je vědom, že mu koupí produktů, jež jsou v obchodní nabídce prodávajícího, nevznikají žádná práva na používání registrovaných značek, obchodních názvů, firemních log či patentů prodávajícího nebo dalších firem, není-li v konkrétním případě zvláštní smlouvou sjednáno jinak.
  
  
  
Bezpečnost a ochrana informací:
 
Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. Výjimkou je sdělení jména a adresy dodání při distribuci či platbě objednaného zboží.
 
 
 
Ochrana osobních údajů:  

Abychom Vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme Vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím. Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.


Osobní údaje:

Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musíme při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží. Pokud nakupujete jako firma potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ.

 
 
Údaje o Vaší činnosti.

Údaje o Vašich nákupech, reklamacích a další Vaší činnosti
  v našem internetovém obchodě mají rovněž důvěrný charakter a
podléhají stejným bezpečnostním pravidlům jako práce s osobními údaji.

 

Shrnutí.

Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme (vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky) a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb.

Vyhrazujeme si právo využít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách. V každém takto zaslaném e-mailu je návod, jak nám jednoduše sdělit že si toto nepřejete a takové používání nám zakázat.

Rovněž máte právo kdykoliv nám písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění,
  žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste nám dříve poskytli. 

Váš souhlas.

Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

 

 
Otevírací doba:
 
Předání na provozovně:
 
 
www.sestavypc.cz
Josef Lounek

SESTAVYPC.CZ
Třebechovická 826
500 03, Hradec Králové
     : dle tel. domluvy.
 
24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
  
Příjem objednávek pro expedici do druhého pracovního dne po ČR: do 16:00 h.

 
 
Ceníky:
 
Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny
kupujícímu telefonicky na telefonní číslo uvedené v objednávce.
 
Je-li platná cena totožná nebo nižší než na objednávce, není zpětně kupujícímu potvrzována a zboží je mu dodáno za platnou cenu v okamžiku přijetí objednávky.
Pokud je cena vyšší než cena uvedená na objednávce, prodávající neprodleně
o této skutečnosti informuje kupujícího, který může novou cenu přijmout
nebo dodávku odmítnout. Při telefonické objednávce je vždy kupujícímu
sdělena platná cena pro danou objednávku.
 
Ceny uvedené v internetovém obchodě obsahují veškeré autorské a recyklační poplatky a jsou platné v okamžiku objednání. 
 
  
Pozor! V E-shopu je několik komponentů převážně s cenou 1,-Kč
a textem:Toto zboží nelze objednat! Slouží pro atypické objednávky.
 
Pozor! Znovu upozorňuji: Toto zboží nelze objednat a ani dodat.
Slouží pro atypické objednávky našich zákazníků po předchozí domluvě.
Ostatní takto vytvořené objednávky budou bez náhrady zrušeny.
 
 
 

Použité zboží:

 
V kategorii repasy a bazar je použité zboží. Jedná se veskrze o značkové produkty, které jsou dováženy ve velkém množství přímo od výrobce v rámci celoevropského Refurbished Reselling programu. Obvykle jde o produkty ve stáří 1-5 let, které byly výrobcem staženy ve velkém objemu z bankovních institucí, leasingových firem a podobně. Takové produkty vypadají jako nové, mají i odpovídající výkon, ale jsou za výhodnější ceny. Od nových modelů se liší také tím, že mohou mít cizí lokalizaci a klávesnici a nemusí obsahovat veškeré příslušenství, které je u nových modelů. Součástí je vždy základní příslušenství. (baterie, adaptér, ...)
V žádném případě se nejedná o kusový prodej bazarového typu, kdy bychom prodávali použité produkty od koncových zákazníků. U použitého zboží je potřeba počítat s určitou mírou opotřebení - kosmetické vady, známky používání a podobně.
Obecně platné pravidlo je - čím levnější použité zboží kupuji v rámci jedné kategorie (monitory, notebooky apod), tím znatelnější bude opotřebení. Funkčně jsou ale použité produkty naprosto v pořádku. Jelikož se jedná často o dovoz ze zahraničí a takzvaný paletový nákup, je potřeba počítat s následujícím: klávesnice notebooků mohou být cizojazyčné, BIOS počítačů může být v cizím jazyce (jsme schopni na požádání zaslat na email aktualizace BIOSu), použité notebooky a TFT displeje mohou mít několik vadných pixelů, monitory mohou mít mírně snížený jas, plasty počítačů, notebooků, monitorů nebo tiskáren mohou být škráblé nebo otlačené, zboží není v originálním balení a nemusí obsahovat veškeré příslušenství, které je uvedeno na stránkách výrobce, neobsahuje české manuály ani originální CD s ovladači (vše jsme ale na požádání schopni zajistit v elektronické podobě a zaslat na email - pokud výrobce takové informace poskytuje, zároveň jsou Vám k dispozici naši technici aby Vám poradili s instalacemi a implementacemi).
Pokud si po obdržení zboží nejste jisti, zda stav Vaší koupě odpovídá běžné míře opotřebení, prosím, kontaktujte nás a rádi Vám vyjdeme vstříc.
Pokud je u použité výpočetní techniky uveden operační systém, jedná se o OEM licenci. Licenční štítek je nalepen na počítači nebo notebooku a platí jen pro tento hardware. S počítačem dodáváme pouze licenci. Součástí dodávky tedy není instalace software ani instalační CD. Původně nainstalovaný operační systém nemusí být vždy v české verzi.
  
U tohoto zboží je omezená záruka.
 
 
 
Recyklační poplatky:
 
Smluvní navýšení ceny o náklady ze zák.č. 185/2001 Sb. v platném znění
na likvidaci elektroodpadu je započteno do koncové ceny.
Na základě zákona 185/2001 Sb o elektroodpadem a jeho novely č. 7/2005 Sb je prodejce zboží podléhajícího poplatkům (elektrozařízení) povinnen kupujícímu od září 2005 vyúčtovat při prodeji náklady na likvidaci historických zařízení, tedy na ekologickou likvidaci. Výše těchto poplatků je stanovena sazebníkem sdružení dovozců a výrobců (např. REMA System, ASEKOL).
Stejný poplatek zaplatí prodejce dodavateli (reps. dovozci nebo výrobci) při nákupu zboží. Z těchto poplatků tedy prodejce žádným způsobem neprofituje.
 
 
Autorské  poplatky:
 
Dne 10.11.2006 vstoupila v platnost vyhláška 488/2006 Sb k autorskému zákonu , která nově vyčísluje odměny autorům za prodej zboží, podléhající zpoplatnění dle autorského zákona. Proto bude u veškerého zboží, na něž se vztahují autorské odměny, část ceny zboží odpovídající částce autorské odměny dle autorského zákona 121/2000Sb nebo vyhlášky č. 488/2006 Sb. uváděna na fakturách jako samostatná položka a to ve výši odpovídající paušální odměně dle autorského zákona 121/2006Sb nebo vyhlášky č. 488/2006 Sb. (obdobným způsobem, jak je nyní uváděna část navýšení ceny zboží na likvidaci elektroodpadu).
Stejný poplatek zaplatí prodejce dodavateli (resp. dovozci nebo výrobci) při nákupu zboží. Z těchto poplatků tedy prodejce žádným způsobem neprofituje.
 
 
Cenové kategorie:
 
Všechny ceny jsou smluvní. Řídí se platným ceníkem. Stálým zákazníkům nebo při větším odběru zboží je možno s prodávajícím sjednat individuální podmínky.
Ceny jsou vždy uvedeny s DPH, a obsahují veškeré autorské a recyklační poplatky pokud není v ceníku nebo e-shopu uvedeno jinak.
 
 
Objednávání:
 
Kupující dostane zboží za cenu platnou v okamžiku objednání. V případě, že se jedná o speciální zboží na objednávku nebo zboží, které není na skladě, prodávající kupujícímu potvrdí telefonicky / e-mailem cenu a termín dodání. Tuto cenu je prodávající oprávněn měnit vzhledem k aktuální situaci na trhu a v závislosti na vývoji kurzu Kč vůči zahraničním měnám.
 
 
Objednávat je možno následujícími způsoby:
 
prostřednictvím elektronického obchodu na
http://www.sestavypc.cz/  
 
elektronickou poštou na adrese  [email protected]
 
osobně na provozovně
 
 
 
Doporučujeme Vám objednávat elektronicky přes e-shop nebo písemnou formou (e-mail,) a uvést následující údaje:
Zpráva musí obsahovat jméno, příjmení, kompletní dodací adresu
 a způsob jakým jste si vybrali provést platbu.
 V případě, že budete chtít vystavit fakturu na firmu, je navíc
 nutné uvést jméno firmy, fakturační adresu, IČO a DIČ.
Nakonec připojte názvy jednotlivých položek a počet kusů.
Nezapomeňte uvést i Vaše telefonní číslo (určeno především pro dopravce). ¨
 
Objednávku Vám vždy potvrdíme opět e-mailem, případně přes telefon.
Po odeslání objednávky Vám do pěti minut přijde na emailovou adresu,
 kterou jste uvedli při registraci, automatické potvrzení objednávky.
Pokud Vám tento email nepřijde, zkontrolujte, jestli jste nezadali při registraci špatný email.
 
Jestliže je email v pořádku a potvrzení objednávky Vám přesto nepřišlo,
prosím kontaktujte nás na náš email ([email protected])

Jakmile zboží pro Vás opustí fyzicky náš sklad,
pošleme Vám e-mail a SMS s přesným dnem dodání.
 
 
Závaznost objednávek:
 
Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s Obchodními podmínkami e-shopu. Objednávka je návrhem kupní smlouvy, která vzniká samotným dodáním zboží. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých předepsaných údajů a náležitostí v objednávkovém formuláři.
 
 
Zrušení objednávky:
 
Zrušení objednávky ze strany zákazníka:
Objednávka je považována za závaznou po jejím odeslání.  Vaši objednávku můžete stornovat do 1 hodiny od vytvoření objednávky emailem ve věci "storno objednávky" na náš email [email protected] kam napište o jakou objednávku se jednalo včetně adresy na kterou měla být objednávka zaslána.
 
Zrušení objednávky ze strany http://www.sestavypc.cz/ :
Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:
zboží se již nevyrábí nebo nedodává
změnila se výrazným způsobem cena
V případě, že tato situace nastane, se zavazujeme, že Vás neprodleně zkontaktuje
 emailem nebo telefonicky a domluvíme se s Vámi na dalším postupu
 (náhrada objednaného zboží jiným, zrušení objednávky, atd...).
 
 
Smluvní pokuta:
 
Smluvní strany se dohodly, že pro případ, kdy prodávající vyexpeduje zboží
objednané kupujícím a kupující toto zboží od dopravce nepřevezme,
je prodávající oprávněn požadovat zaplacení smluvní Všech nákladů spojených s expedicí a dopravou, pokud se smluvní strany nedohodnou jinak.
 
 
Odstoupení od smlouvy:
 
Odstoupení od smlouvy je možné v případě, že kupující odebral zboží jiným způsobem než osobně v provozovně prodávajícího (bylo mu doručeno přepravní službou).
V souladu se zákonem č. 367/2000 ze dne 14. září 2000 má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží v případě, že zboží objednal jinak než osobně a bylo mu doručeno libovolnou přepravní službou.
 
Rozhodne-li se kupující pro odstoupení v této lhůtě, je nutno splnit níže uvedené podmínky:
 
Odeslat dopis (nejlépe e-mailem na adresu [email protected] ) s textem: "Chci jednostranně odstoupit od smlouvy ze dne DD.MM.RRRR a požaduji vrácení uhrazené částky za zboží na účet číslo:....................................... a nebo připravit hotovost na prodejně". Datum a podpis.
 
Zboží doručit do 14 dnů na adresu prodávajícího spolu s přiloženou kopií výše
uvedeného dopisu. Ve vrácené zásilce musí být vložena kopie útržku z dobírkové
nebo balíkové složenky.
 
Zboží odesílané a doručené zpět na adresu prodávajícího musí být v původním
nepoškozeném obalu, nejlépe nerozbalené, nesmí být použité, nijak poškozené,
kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.) a s kopií dokladu
o koupi.V případě software s obsahem autorského díla nesmí být zboží vůbec otevřeno.
 
Neposílejte zboží na dobírku - nebude převzato. Doporučujeme Vám zboží pojistit.
V případě nedodržení některé z uvedených náležitostí má prodávající právo
odmítnout vrácené zboží nebo poměrně snížit částku, za kterou bude zboží přijato
zpět. Vracíme vám pouze peníze za zboží, nikoliv poštovné a balné.
 
Tato záruka se nevztahuje na výrobky, které byly speciálně upraveny dle vašich požadavků.
 
 
 
Možnost odstoupit od smlouvy se nevztahuje na:
 
(citace ze Zákona č. 40/1964 Sb. paragraf 53) na poskytování služeb, jestliže s jejich plněním bylo s jeho souhlasem započato před uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění, na dodávku zboží nebo služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli dodavatele, na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá opotřebení nebo zastarání, na dodávku audio a video nahrávek a počítačových programů, porušil-li spotřebitel jejich originální obal.
Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na Váš účet nebo vyplatíme hotově na prodejně a to nejpozději do 30 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.
Při vystavení dobropisu od Vás může být vyžadován občanský průkaz za účelem ochrany vlastnických práv kupujícího. Předložením OP zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů (osobních údajů ve smyslu paragrafu 4 písm. a zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů).
 
 
V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady prodávajícího zpět.
Prodávající je oprávněn účtovat kupujícímu případné další vzniklé náklady. ¨
 
 
Informace o produktech:
 
Informace o produktech v elektronickém obchodě prodávajícího mají pouze ilustrační charakter a v detailech se mohou lišit od dodávaného zboží. Technické specifikace produktu se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
 
 
 
Platební podmínky:
 
Platba bankovním převodem :
 
Pokud si zvolíte tento způsob platby můžete Vaši platbu za zboží poukázat na náš účet 3 způsoby.
 
bankovním převodem z Vašeho účtu (internetbanking, GSM banking)
 
složením peněz v hotovosti na kterékoliv pobočce naší banky přímo na náš účet: 5458866001/5500 
 
odesláním finanční částky poštovní poukázkou typu A z kterékoliv pošty v ČR
 
 
 
Bankovní spojení :
Raiffeisen BANK Hradec Králové 
číslo účtu:  5458866001  kód banky:  5500
Mezinárodní formát čísla účtu je zaslán po objednávce ze zahraničí e-mailem zákazníkovi
spolu s částkou poštovného dle platných tarifů České pošty.
variabilní symbol: je zhodný s ID Vaší objednávky, které obdržíte v potvrzovacím emailu.
konstantní symbol:  0008

specifický symbol: neuvádí se
Zaplacené zboží Vám bude připraveno a obratem po obdržení platby na náš účet bude odesláno.
 
 
Dobírkou : 
Zboží zaplatíte doručovací službě při převzetí objednávky.
V případě dodání zboží mimo Českou republiku je požadována vždy platba předem.
 
 
Hotově, osobní odběr :
V tomto případě zaplatíte hotově při převzetí zboží.
 
  

Doprava zboží:

Rozvoz po Hradci Králové a okolí (cca 50 km) ZDARMA
(kompletní PC, nebo sestavy)

- doručení do 24 hodin od objednávky.
  Přesný termín dodání s Vámi bude telefonicky dohodnut.

Cenným obchodním balíkem (Česká pošta) po celé ČR
  - doručení do 48 hodin od objednávky.
  K ceně je nutno připočíst od 150 Kč za poštovné při dobírce,
při platbě předem převodem na účet máte poštovné od 100 Kč.
Pokud Vás pracovnice pošty nezastihne doma,
bude Váš balík uložen na Vaší poště, kde si ho můžete vyzvednout.

Kurýrní službou po celé ČR
  - doručení do 48 hodin od objednávky.
  K ceně je nutno připočíst od  170 Kč za dopravu při dobírce,
  při platbě předem převodem na účet máte poštovné od 100 Kč.
  Přesný termín dodání s Vámi dohodnou pracovníci kurýrní služby.

Při objednávce nad 25 000,-Kč  jakékoliv dopravné zcela ZDARMA

 

Odeslání DOBÍRKOU vyžaduji zaslaní poštovného za dobírku předem na náš účet 170,- Kč

následně bude odesláno poštou nebo PPL.

 

 

 

Termín expedice zboží:

Zboží se expeduje z našeho skladu v pracovní dny od 9.00 do 18.00.
Objednávky vystavené o víkendech a svátcích jsou vyřizovány v nejbližší pracovní den.
Objednané zboží je expedováno maximálně do 24 hodin od objednání.
V případě, že by měla být dodací lhůta delší než 24 hodin, budeme Vás informovat. 

[email protected]

 

Vrácení zboží:

Zboží je možné vracet v zákonné lhůtě. Zboží musí být v původním obalu,
kompletní, nepoškozené a důvod vrácení dostatečně závažný
(posouzení v kompetenci našich obchodníků).
Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu,
a to včetně kopie daňového dokladu.

 
 Dodací podmínky:  

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží.
(není-li uvedeno v poznámce jinak).

 
osobní odběr: Zboží může převzít pouze osoba k tomu pověřená (oprávněná) majitelem firmy nebo statutárním orgánem společnosti. Tato osoba se musí dostatečně identifikovat a prokázat platným občanským průkazem nebo platným cestovním pasem.
 
zasílání přepravní službou: Zboží je možno kupujícímu zaslat přepravní službou Obchodní balík České pošty. Podmínkou je objednávka přijatá do 16:00. Přepravce garantuje doručení zásilky kamkoliv do ČR do 24 hodin. Cena přepravy se řídí dle ceníku aktuálního v den objednávky.
 
Kupující je povinen bezprostředně při dodání překontrolovat spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky, poškození krabice) podle přiloženého přepravního listu a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky.
Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu [email protected], sepsat s dopravcem protokol o škodě a ten do 24 hodin zaslat faxem nebo e-mailem prodávajícímu. Dodatečná reklamace neúplnosti nebo vnějšího poškození zásilky dává prodávajícímu možnost prokázat, že se nejedná o rozpor s kupní smlouvou.
 
 
 
Záruční podmínky:
 
Záruční podmínky na zboží se řídí Reklamačním řádem prodávajícího. Jako záruční list slouží nákupní doklad, případně i samostatně dodaný záruční list.
 
 
********************************************

Prohlášení o použití cookies a možnosti zamezení použití

 

INFORMACE O POUŽITÍ COOKIES

 

Soubory cookie
S cílem zajistit řádné fungování této webové lokality ukládáme někdy ve Vašem internetovém prohlížeči malé datové soubory, tzv. cookie. Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s použitím cookies v souladu s nastavením vašeho internetového prohlížeče.

Co jsou soubory cookie?
Soubor cookie je malý datový soubor, který webová lokalita ukládá v internetovém prohlížeči při jejím prohlížení. Díky tomuto souboru si web na určitý čas uchovává informace o vašich krocích a preferencích, takže je při příští návštěvě lokality nebo prohlížení jejích jednotlivých stránek nemusíte znovu uvádět.

 

Jak používáme soubory cookie?
Tyto webstránky používají soubory cookies pro lepší přizpůsobení reklam zájmem návštěvníků a pro nezbytnou funkcionalitu stránek.

 

Jak kontrolovat soubory cookie?
Soubory cookie můžete kontrolovat nebo smazat podle uvážení. Můžete vymazat všechny uložené soubory cookie a většinu prohlížečů můžete nastavit tak, abyste jim znemožnili jejich ukládání. V takovém případě však pravděpodobně budete muset při každé návštěvě webu manuálně upravovat některá nastavení a některé služby a funkce nebudou fungovat.

 

Jak odmítnout používání souborů cookie?
Používání souborů cookie lze nastavit pomocí Vašeho internetového prohlížeče. Většina prohlížečů soubory cookie automaticky přijímá již ve úvodním nastavení.

 

Cookies využíváme k tomu, abychom zabezpečili kvalitu našich služeb a lépe porozuměli tomu, jak lidé používají naše stránky. Proto máme v cookies uloženy preference uživatelů a s jejich pomocí sledujeme uživatelské trendy a to, jak se lidé na našich stránkách chovají a jakým způsobem si je prohlížejí. Cookies nepředstavují nebezpečí, mají však význam pro ochranu soukromí. Cookies nelze použít pro zjištění totožnosti návštěvníků stránek ani ke zneužití přihlašovacích údajů.

Jaké cookies používáme?

Naše internetové stránky využívají pouze cookies „první strany“, tedy cookies používané pouze našimi webovými stránkami (dále jen cookies první strany) a cookies „třetích stran“ (tedy cookies pocházejících z internetových stránek třetích stran). Cookies první strany využíváme pro ukládání uživatelských preferencí a údajů, potřebných během vaší návštěvy na internetových stránkách a to při sledování anonymních statistik, hlasování v anketách, přepnutí zobrazení z mobilních zařízení do PC verze webu a přihlášení registrovaného uživatele. Cookies třetích stran používáme pro sledování uživatelských trendů a vzorců chování, cílení reklamy a to za pomoci třetích stran – poskytovatelů webových statistik. Cookies třetích stran použité pro sledování trendů a vzorců chování využívají pouze naše internetové stránky a poskytovatel webových statistik, nejsou sdíleny s žádnou další třetí stranou.

Souhlas s ukládáním cookies

Většina prohlížečů cookies automaticky akceptuje, pokud není prohlížeč nastaven jinak. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies. 

Jak postupovat pokud nesouhlasíte s použitím cookies

Použití cookies můžete omezit nebo zablokovat v nastavení svého webového prohlížeče. Informace o nastavení konkrétního prohlížeče naleznete na uvedených adresách:

 

Shrnutí:
Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému neposkytujeme vyjma společností zajišťující
spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky)
a slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb.
Máte právo kdykoliv nám písemně, nebo emailem sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů,
které jste nám dříve poskytli.
Tento e- shop má vyšší zabezpečení https:// a zakódované databáze.

Váš souhlas:
Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte
s výše uvedenými pravidly.
Podle Úřadu pro ochranu osobních údajů běžný provoz e-shopů nedává důvod jmenovat pověřence pro ochranu osobních údajů.
K provozu internetového obchodu (pro účely plnění smlouvy) není nutné obstarávat souhlas se zpracováním osobních údajů.

 

 

Ochrana osobních údajů GDPR.

Ve stručnosti:

Ochrana osobních údajů / Vaše činnost v našem e-shopu:

Abychom Vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme Vaše soukromí, a tak se snažíme
množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím.
Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.

Obecné nařízení na ochranu osobních údajů neboli GDPR:
GDPR začlo v celé EU platit jednotně od 25. května 2018. V Česku tak nahradilo současnou právní úpravu ochrany osobních údajů v podobě
směrnice 95/46/ES a související zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Práva a povinnosti v současném zákoně o ochraně osobních údajů budou nahrazena právy a povinnostmi vyplývajícími z Obecného nařízení.

Osobní údaje:
Od Vás jako od zákazníka fyzické osoby musíme při nákupu požadovat tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické
spojení, e-mailovou adresu.
Tyto údaje jsou nezbytné ke komunikaci s Vámi nejen z naší strany, ale i ze strany doručovatele zásilek, k realizaci prodeje zboží
a zaúčtování Vaší platby za zboží.
Pokud nakupujete jako firma potřebujeme navíc adresu sídla firmy, IČ a DIČ, chcete-li uplatňovat fakturu ve svém podnikání.
Vaše údaje slouží pouze ke kladnému vyřízení Vaší objednávky a k vedení účetnictví.
Dále využíváme vlastní marketingové služby, k zasílání informací o slevách, a novinkách e-mailem.
V každém takto zaslaném e-mailu je návod, jak nám jednoduše sdělit,že si toto nepřejete a takové používání nám zakázat.

Údaje o Vaší činnosti v našem e-shopu:
Údaje o Vašich nákupech, reklamacích a další Vaší činnosti v našem internetovém obchodě mají rovněž důvěrný charakter a podléhají
stejným bezpečnostním pravidlům jako práce s osobními údaji. Stránky používají pro lepší výkon cookies.
Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.

 

 EET:

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."
Vzhledem k tomu, že na našem e-shopu nabízíme platby převodem předem na náš účet, jsou tyto platby jsou z EET vyjmuty.
Pokud zvolíte osobní odběr, musíte provést platbu převodem předem, případně zaplatit v hotovosti při předání v místě provozovny,
doklad Vám bude odeslán elektronicky na Váš e-mail.

 

 
Závěrečná ustanovení:
 
Tyto Všeobecné obchodní podmínky jsou platné od 1.1.2022 a ruší veškerá předchozí ustanovení a zvyklosti. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění.
x